Kishte dhënë para me fajde, arrestohet
Siguri
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person është arrestuar mbrëmë në Pejë, pasi që dyshohet se kohë më parë i kishte dhënë para me fajde rreth 5000 euro viktimës mashkull kosovar, ku më pas ka kërkuar t’i kthehen 15000 euro.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.  

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024