40-vjeçari gjendet i vdekur në një hotel në Korçë
Rajoni
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Një 40-vjeçar është gjetur i pajetë në dhomën e një hoteli në qytetin e Korçës.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 12. Burime bëjnë të ditur për Top Channel se viktima është nga Tirana.

Ende nuk dihen shkaqet, përse 40-vjeçari ka ndërruar jetë.

Policia është në vendngjarje, për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024