Ngjarjet e datës 17 janar
Ngjarje
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Mbahet procesi gjyqësor ndaj Thaçit dhe të tjerëve. (Hagë, ora 09:00)

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani bën homazhe te varret e Jusuf dhe Bardhosh Gërvallës dhe viziton kullën e familjes Gërvalla. (Dubovik të Deçanit, ora 11:00)

Organizata për Rritjen e Cilësisë në Arsim – ORCA mban konferencë për media. (Zyrat e ORCA-s, rruga “Henrik Baric, ora 11:00)

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani vendos kurorë lulesh te busti i Kadri Zekës. (Prishtinë, ora 13:00)

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,573
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024