Zhbllokohet rezultati mes Newcastle dhe Cityt (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar goli i parë në stadiumin “St. James Park”, ku po luhet ndeshja tejet interesante mes Newcastle United dhe Manchester Cityt.

Manchester City ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen si mysafir kundër Newcastle, raporton KosovaPress.

Golin e epërsisë për kampionin anglez e shënoi Bernardo Silva në minutën e 26’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

17 on X: "BERNARDO SILVA WHAT A GOAL THAT WAS ABSOLUTELY DISGUSTINGGGGGGGG https://t.co/Svu9Qz4F3S" / X (twitter.com)

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
503
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024