​Ngjarjet e datës 13 janar
Lajme
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, do të prezantojë projektin për transformimin e sheshit “George Bush”. (Salla e Mediave në Komunën e Vjetër, Prishtinë, ora 11:00)

Lidhja e Shkrimtarëve e Kosovës (LSHK) i dorëzon mirënjohje studiuesit e politikanit Bardhyl Mahmuti për veprën “Eskadronët e vdekjes”. (Lokalet e LSHK-së, Prishtinë, ora 12:00)

Dega e LDK-së në Gjilan mban konferencë për media. (Selia e degës, Gjilan, ora 12:30)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024