“Nuk mund ta besoj që e refuzuam Bayernin”, flet agjenti i Dragusin
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano e konfirmoi sot se Tottenhami ka arritur marrëveshje me Genoan për transferimin e mbrojtësit Radu Dragusin.

Tottenhami do t’i paguajë Genoas dëmshpërblim prej 30 milionë eurosh për transferimin e Dragusin, raporotn KosovaPress.

Saga e transferimit të mbrojtësit rumun për pak sa nuk morri kahje të ndryshme mbrëmë, pasi që në garë u fut edhe Bayern Munichu.

Këtë gjë e konfirmoi vetë agjenti i lojtarit, Florin Manea, i cili nuk po mund ta besojë se klienti i tij e refuzoi Bayernin.

“Nuk mund ta besojë që ne e refuzuam Bayernin. Radu i dha fjalën e tij Tottenhamit dhe zgjodhi ta respektonte atë. Jemi ende të habitur paksa”, tha Manea.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024