Lajm i keq për Liverpoolin, lëndohet ylli i skuadrës
Sport
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Trent Alexander-Arnold do të jetë jashtë fushave për disa javë për shkak të një lëndimi në gjurin e tij, ka thënë asistent-trajneri i Liverpoolit, Pepijn Lijnders.

Zëvendës-kapiteni i Liverpoolit pësoi një lëndim gjatë fitores 2:0 në vikend kundër Arsenalit në “Emirates” në FA Cup, raporton KosovaPress.

“Trent e ka stërzgjatur gjurin e tij gjatë ndeshjes së fundit dhe kjo nuk është lajm i mirë. Ai ka një të çarë të vogël në ligamentin e tij të gjurit dhe atij do t’i duhet kohë për tu rikuperuar. Ai kreu testet mjekësore dhe do të mungojë për disa javë, kështu që të shohim se çdo të bëhet”, tha Ljinders.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
3
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024