Gjakovë: I mituri lëndohet në mishtore, intervistohet babai
Siguri
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person i moshës së mitur ka pësuar lëndime trupore derisa ishte duke punuar në një mishtore, biznes familjar, në Gjakovë.

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj, tha për KosovaPress se rasti ka ndodhur të shtunën rreth orës 14:15 në rrugën “Urim Bytyqi”.

“Viktima ishte dërguar për trajtim në spitalin rajonal në Gjakovë. Me vendim të prokurorit të shtetit është iniciuar rast për hetim asgjësimi, dëmtimi ose heqja e pajisjeve mbrojtëse dhe rrezikimi i sigurisë në vendin e punës”, tha ai.

Lidhur me rastin është intervistuar babai i personit të mitur.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
4
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024