Liverpooli kalon në epërsi kundër Arsenalit (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Emirates”, ku po luhet derbi anglez mes Arsenalit dhe Liverpoolit.

Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen si mysafir kundër Arsenalit, përmes autogolit të shënuar nga Jakub Kiwior, raporton KosovaPress.

Kiwior shënon autogol në minutën e 80’.

Autogolin e gjeni më poshtë.

FootColic ⚽️ on X: "??????? Goal: Jakub Kiwior (OG) | Arsenal 0-1 Liverpool https://t.co/y1485pLG42" / X (twitter.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024