32-vjeçari shqiptar humb jetën në një aksident trafiku në Itali
Rajoni
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Një aksident automobilistik ka ndodhur në provincën Mosciano në Itali, ku për pasojë ka humbur jetën shqiptari Eduart Hoxha.

32-vjeçari ishte baba i dy fëmijëve. Pasi kishte lënë turnin në punë, ai ishte duke drejtuar makinën e tij “Fiat Punto” ku u përplas nga një “Audi A3” që drejtohej nga në 25-vjeçar.

Sipas mediave italiane, ndihma e parë ka mbërritur menjëherë, por për fat të keq, i riu nuk arriti të mbijetonte. Shoferi italian ka pësuar dëmtime më të lehta./EuronewsAl

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024