Itali, tre shtetas të huaj vdesin nga helmimi me monoksid karboni
Bota
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Trupat e tre shtetasve të huaj u gjetën në një ndërtesë të braktisur në Padova nga policia gjatë natës.

Të tre, me gjasë me origjinë nga Afrika e Veriut, pothuajse me siguri u vranë nga helmimi me monoksid karboni.

Policia nuk gjeti shenja dhune në kufomat dhe një mangall i ndezur ishte në dhomën ku ata ndodheshin brenda.

Emigrantë të tjerë të pastrehë që po flinin në ndërtesën në Via Reni të Padovës kishin dhënë alarmin. /ANSA

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024