Parashikimi i motit
Lajme
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu. Sipas Instituti Hidrometeorologjik të Kosovës temperaturat maksimale do të shënojnë rënie të lehta.

Minimalet do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 7-10 gradë celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i perëndimit dhe jugperëndimit  me shpejtësi 1-6m/s.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
206
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024