Udhëto i sigurt kudo në botë me SIGAL UNIQA/ Blije online Sigurimin “Shëndeti në Udhëtim” dhe përfito 10% zbritje
Marketing
Lexohet për: 2 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Prej 1 janarit qytetarët e Kosovës mund të udhëtojnë lirisht në hapësirën Schengen.

Shumëkush ka udhëtuar tashmë, ndërsa  mijëra të tjerë po i planifikojnë ato duke përzgjedhur edhe destinacionet e preferuara.

Dikush shkon për të takuar një familjar, dikush tjetër një mik apo shumë të tjerë edhe për turizëm.

Udhëtimi jashtë vendit është një përvojë emocionuese, por mund të ndodhin sëmundje dhe aksidente të paparashikueshme, faturat financiare të të cilave mund të jetë shkatërrimtare për ne.

Ndaj nevojitet Sigurimi “Shëndeti në Udhëtim”, i cili ju mbron gjatë gjithë qëndrimit tuaj jashtë Kosovës.

Dhe nëse ka një kompani që i duhet besuar ky sigurim, patjetër që është SIGAL UNIQA Group Austria, lidere e tregut të sigurimeve dhe pjesë e gjigandit austriak “UNIQA Insurance Group”.

Sigurimi i Shëndetit në Udhëtim nga SIGAL UNIQA mbulon:

-              Emergjencat mjekësore,

-              Aksidentet,

-              Sëmundjet akute

Ky sigurim mund të blihet në çdo degë SIGAL UNIQA kudo në Kosovë por nëse e blini Online në https://client.sigal-ks.com/travel-health-policy kompania më e madhe e sigurimeve ju shpërblen me 10% zbritje.

SIGAL UNIQA Kosovë, udhëtojmë më mirë së bashku

Për çdo pyetje, mund të kontaktoni në:

Tel: +383 38 240 241

E-mail: [email protected]

SIGAL UNIQA Group AUSTRIA në Kosovë pagoi mbi 10 milionë euro dëme gjatë vitit 2023 • KosovaPress

Më e besuara dhe me më shumë dëme të paguara/ SIGAL UNIQA Kosovë, lidere e tregut të sigurimeve edhe për 10-mujorin 2023 • KosovaPress

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024