Dy përballje interesante sot në Superligën e Kosovës në basketboll
Sport
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Pas ndeshjeve të mbrëmshme, Superliga e Kosovës në basketboll vazhdon sot me dy përballje tejet interesante, të vlefshme këto për xhiron e 15 të këtij sezoni.

Të dy përballjet e sotme zhvillohen në orar të njëjtë, respektivisht me fillim nga ora 19:00, raporton KosovaPress.

Kampionia, KB Peja përballet me KB Vëllaznimin, kurse KB Ylli e pret në shtëpi në palestrën “13 Qershori” të Suharekës KB Bashkimin.

19:00 KB Ylli – KB Bashkimi

19:00 KB Peja – KB Vëllaznimi

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,993
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024