Shtëpia e fëmijërisë së Beyonce merr flakë mëngjesin e Krishtlindjeve
Bota
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Shtëpia e fëmijërisë së Beyonce në Lagjen e Tretë të Hjustonit mori flakë herët në mëngjesin e Krishtlindjeve.

Ekipet e zjarrfikësve ishin në gjendje të shuanin zjarrin brenda disa minutave pasi arritën në shtëpi rreth orës 2 të mëngjesit të së hënës, raporton KTRK degë e CNN.

Beyonce dhe familja e saj nuk jetojnë më në shtëpinë në bllokun 2400 të Rosedale Street. Banorët aktualë të shtëpisë nuk kanë pësuar lëndime nga zjarri, ndërsa shkaku i zjarrit është duke u hetuar, njoftoi KTRK.

Ndërsa fituesja e rekordit të Grammy-t është tani një superstar global, ajo banon në Hjuston, qytetin e katërt më të populluar në Shtetet e Bashkuara pas qytetit të Nju Jorkut, Los Anxhelosit dhe Çikagos, dhe qyteti i shtatë më i populluar në Amerikën e Veriut./ CNN

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024