Interi afër marrëveshjes për transferimin e ri
Sport
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Siç bëhet e ditur nga eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano, Interi po avancon në bisedime për të nënshkruar me Tajor Buchanan nga Club Brugge.

Bisedimet janë në proces mes dy klubeve, dhe thuhet se Buchanan shumë shpejt do të bëhet transferimi i ri i Interit, raporton KosovaPress.

Kjo javë mund të jetë tejet e rëndësishme për të gjetur zgjidhje, pasi që Interit i duhet sa më shpejtë që ta gjejë zëvendësuesin e Cuadrados.  

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
303
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024