Gjendet pa shenja jete një person në kulmin e shtëpisë së tij në Prishtinë
Siguri
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person është gjetur pa shenja jete në kulmin e shtëpisë së tij në kryeqytet.

Në raportin e Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rasti ka ndodhur në fshatin Sharban të Prishtinës.

“Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë përkatëse policore së bashku me ekipin e emergjencës të cilët e kanë konstatuar vdekjen e viktimës”, thuhet në raportin 24-orësh.

Në vendin e ngjarjes ka dal edhe IML, ndërsa trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

Rasti është duke u hetuar.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024