Prishtina Mall shpall Partneritet Strategjik me “24 Yjet” për zgjidhje të përshtatshme transporti
Marketing
Lexohet për: 3 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Prishtina Mall, qendra tregtare më e madhe në Evropën Juglindore, është e ngazëllyer të shpallë një bashkëpunim me “24 Yjet”, një ofrues i shërbimeve të transportit. Ky partneritet strategjik tregon përkushtimin tonë ndaj klientëve tanë dhe punonjësve tanë, si dhe për të përmirësuar përvojën e përgjithshme të blerjeve për klientët duke ofruar një mundësi transporti të përshtatshëm dhe të përballueshëm për në qendër dhe nga qendra tregtare.

Në njoftimin për media thuhet se duke filluar nga 2 janari 2024, klientët e Prishtina Mall mund të përfitojnë nga ky shërbim ekskluziv, duke i lejuar ata të shijojnë një udhëtim të qetë nga Prishtina për në qendrën tregtare. Bashkëpunimi me “24 Yjet” është një dëshmi e përkushtimit të Prishtina Mall për të ofruar jo vetëm blerje të jashtëzakonshme, por edhe një përvojë tërësore dhe të përqendruar te klienti.

"Ne jemi të ngazëllyer për të prezantuar këtë zgjidhje të transportit në partneritet me "24 Yjet", tha Drejtori Menaxhues i Prishtina Mall z. Alvaro Antunes Costa. "Qëllimi ynë është ta bëjmë përvojën e blerjeve në Prishtina Mall më të qasshme dhe të këndshme për klientët tanë të çmuar. Ky bashkëpunim na mundëson të ofrojmë një opcion transporti të përshtatshëm, të besueshëm dhe me kosto efektive, duke rritur komoditetin e përgjithshëm për të vizituar qendrën tonë. Dëshiroj të falënderoj Komunën e Prishtinës për mbështetjen dhe që mundësuan këtë bashkëpunim”, thuhet në komunikatë.

“24 Yjet” do të operojë linjat e përcaktuara drejt dhe nga Prishtina Mall, duke siguruar lidhje efikase për blerësit. Shërbimi do të jetë i disponueshëm në disa lokacione në Prishtinë, nga herët në mëngjes deri në mesnatë, duke e bërë më të lehtë për klientët të planifikojnë vizitat e tyre.

Për të përfituar nga ky shërbim, blerësit thjesht mund të hipin në autobusët e caktuar në pikat e caktuara të marrjes, duke paguar një tarifë prej 60 cent për një udhëtim të rehatshëm dhe të sigurt drejt Prishtina Mall.

Rreth Prishtina Mall: Prishtina Mall është një destinacion mbirajonal për blerje i vendosur në autostradën Prishtinë – Ferizaj dhe ofron qasje të lehtë për blerësit nga vendet e rajonit. Me një gamë të larmishme të dyqaneve me pakicë, opsioneve argëtuese dhe lokaleve të ngrënies, Prishtina Mall është e përkushtuar të ofrojë një përvojë të veçantë blerjeje për klientët e saj të çmuar.

Rreth 24 Yjet: 24 Yjet është një ofrues kryesor i shërbimeve të transportit i përkushtuar për të ofruar zgjidhje të sigurta, të besueshme dhe të përshtatshme udhëtimi. Me fokus në kënaqësinë e klientit, 24 Yjet përpiqet ta bëjë transportin pa probleme dhe të qasshëm për të gjithë.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024