Prishtina Mall sjell lojën shpërblyese festive - "Jingle All The Way"
Marketing
Lexohet për: 2 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Prishtina Mall, qendra tregtare më e madhe në Evropën jug-lindore, prezanton lojën shpërblyese "Jingle All The Way",  që do të sjellë dhuratat e fundvitit drejtpërdrejt te ju. 

Nga data 16 deri më 29 dhjetor, për çdo blerje mbi 20€ në dyqanet e Prishtina Mall, do të merrni një kupon. Ky kupon ju jep mundësinë të bëheni pjesë e lojës tonë shpërblyese dhe të keni mundësinë të fitoni dhurata të çmuara. 

Çdo kupon përfaqëson një mundësi për ta fituar lojën shpërblyese, dhe të merrni voucher-a me vlera prej 200€, 100€, dhe 50€ për të shfrytëzuar në dyqanet e Prishtina Mall.

Për rregullat e lojës dhe detaje tjera mund të njoftoheni te promoterët në shtandet që gjenden te dy hyrjet kryesore të qendrës (Perëndim dhe Lindje).

Tërheqja e fituesve do të bëhet me 30 dhjetor në ora 18:30 tek hyrja kryesore në Prishtina Mall. Fituesit do të kenë kohë deri më 8 Janar për të tërhequr shpërblimet e tyre.

Mos e humbisni mundësinë për t'u bërë fitues të lojës shpërblyese "Jingle All The Way"!

Në Prishtina Mall, gjithmonë ndodhin aktivitete të larmishme dhe kjo është arsyeja pse është destinacioni i juaj i preferuar. 

Eja dhe festo me ne!

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024