Cineplexx Prishtina dhe Cineplexx Prizren sjellin eksluzivisht kastin e aktorëve të filmit “5 Herë Jo”
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

A jeni gati të takoni yjet e filmit “5 Herë Jo” atëherë mos mungoni me date 20 Dhjetor në Cineplexx Prishtina dhe Prizren.

Kasti i mrekullueshëm i “5 Herë Jo” do ndalojë fillimisht në Cineplexx Prizren për të takuar të gjithë fansat e tyre.

Nga ora 18:00 mund të takoni Borën, Donaldin dhe shumë aktorë të tjerë në Cineplexx Prizren në Galeria Mall.

Ndërsa, në Cineplexx Prishtina, në Albi Mall, aktorët mund ti takoni nga ora 20:00.

Aktorët do të keni mundësi të I takoni në hapësirat e Cineplexx-it, ku do mund të fotografoheni me të preferuarit tuaj.

Mos harroni që çdo të merkurë vlenë oferta, paguani një biletë me kartelën ‘VISA’ dhe tjetrën do e merrni falas ! Oferta vlenë vetëm për blerjën fizike në kinema.

Nxitoni dhe blini biletën tuaj në aplikacionin e Cineplexx Kosova.

Shkarko në iOS  -  Cineplexx Kosova 

Shkarko në Android - Cineplexx Kosova

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024