Ballkani pëson dy gola brenda tre minutave (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Janë shënuar dy gola të shpejtë në stadiumin “Maksimir”, ku po luhet ndeshja mes Dinamo Zagrebit dhe Ballkanit.

Skuadra e Dinamo Zagrebit ka arritur të kalojë në epërsi prej dy golave brenda tre minutave kundër Ballkanit, raporton KosovaPress.

Fillimisht, Dino Peric shënoi për 1:0 në minutën e 69’, kurse Bruno Petkovic shënoi për 2:0 në minutën e 72’.

Goli i parë

e360hubs football on X: "?? Goal: Dino Perić | Dinamo Zagreb 1-0 KF Ballkani https://t.co/HI6AX47Mp9" / X (twitter.com)

Goli i dytë

FootColic ⚽️ on X: "?? Goal: Bruno Petković | Dinamo Zagreb 2-0 KF Ballkani https://t.co/30leSaQiY0" / X (twitter.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024