Enita Gashi, publikon librin e saj të ri
Foleja
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Studimet e fundit sugjerojnë se aktivitetet krijuese, duke përfshirë shkrimin krijues, i ndihmojnë fëmijët të zhvillojnë vetëvlerësimin, vëmendjen, ndjenjat e arritjes, fuqizimin dhe ndjeshmërinë. Enita Gashi nxënëse e klasës së nëntë në shkollën ‘’Hasan Prishtina’’  e përdor shkrimin e saj si një mjet për tu shprehur. Së fundmi, ajo pritet të botoj edhe një libër për të cilin na tregon më shumë detaje.

?t=47
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024