Klinaku: Bastisjet e ZPS-së po bëhen për t’i mbuluar dështimet e tyre
Lajme
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të OVL-UÇK-së Faton Klinaku, e akuzuar Zyrën e Prokurorit të Specializuar (ZPS) në Hagë se po bën pengimin e drejtësisë.

Në llogarinë e tij në Facebook, Klinaku tha se “bastisjet, arrestimet e ekstradimet, siç ndodhi sot me bashkëluftëtarin, Haxhi Shala, bëhen për t’i mbuluar dështimet dhe skandalet e njëpasnjëshme të tyre”.

https://kosovapress.com/specialja-vazhdon-me-bastisje-zps-nuk-komenton-arrestimin-e-haxhi-shales/

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024