Përjetonin vazhdimisht dhuna nga djali i tyre
Siguri
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Një femër ka raportuar se është sulmuar verbalisht nga djali i saj i dyshuari mashkull kosovar.

Rasti është raportuar dje në Viti, ku ankuesja ka deklaruar se ajo dhe bashkëshorti i saj, në vazhdimësi përjetojnë dhunë nga i dyshuari.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024