Një femër vdes në një ordinancë private në Viti
Siguri
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Policia e Kosovës është informuar se në një ordinancë private është një trup i pa jetë i viktimës femër kosovare.

Sipas Policisë, rasti është paraqitur dje paradite dhe ka ndodhur në Viti. Viktima është dërguar në Emergjencë, ku mjeku ka konstatuar vdekjen e saj.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion, derisa hetimet po vazhdojnë.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024