Ndalohen dy shtetas të huaj në Zveçan, kaluan ilegalisht kufirin
Siguri
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Dy shtetas të huaj janë ndaluar në Rudare të Zveçanit, pasi që me veturë kanë kaluar kufirin ilegalisht nga Serbia për në Republikën e Kosovës.

Sipas Policisë, me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. 

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024