Ngjarjet e datës 10 dhjetor
Ngjarje
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Në kuadër të Javës për të drejtat e njeriut, Nisma e të rinjve për të drejtat e njeriut (YiHR) organizon aksionin rrugor “Gjuha e urrejtjes nuk është liri e shprehjes”. (Sheshi “Zahir Pajaziti”, Prishtinë, ora 12:00-13:00)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024