Pjesa e parë: Aston Villa në epërsi kundër Arsenalit
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante që po zhvillohet në Premier Ligë mes Aston Villas dhe Arsenalit.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Villa Park”, Aston Villa po avancon 1:0 kundër Arsenalit, raporton KosovaPress.

Golin e vetëm deri tani e shënoi John McGinn, i cili kaloi Aston Villan në epërsi në minutën e 7’ të ndeshjes.

Pjesa e parë, 1:0 në favor të Aston Villas.  

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024