Aston Villa kalon në epërsi kundër Arsenalit (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Villa Park”, ku po luhet ndeshja tejet interesante mes Aston Villas dhe Arsenalit.

Skuadra e Aston Villas ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Arsenalit, raporton KosovaPress.

Golin e epërsisë për vendasit e shënoi John McGinn në minutën e 7’.

Golin e gjeni më poshtë.

(1) VAR Tático on X: "?GOAL | Aston Villa 1-0 Arsenal | John McGinn Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/ZiUuNdVT7c" / X (twitter.com)  

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024