Plagosje me armë në Guci të Shkodrës
Rajoni
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Një plagosje me armë ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Guci, ku ka mbetur i plagosur me një person në këmbë, ende i paidentifikuar.

Sipas policisë, ngjarja është aksidentale pasi është plagosur nga një plumb qorr. Ndërkohë vijojnë hetimet, ndërsa i lënduari ndodhet në spital. /tch

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024