Kërcënoi personin zyrtar në rrjetet sociale, arrestohet
Siguri
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person është arrestuar dje në Pejë nën dyshimin se i njëjti në rrjetet sociale i ka dërguar mesazhe me përmbajtje kërcënuese viktimës mashkull kosovar.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024