Tre të arrestuar për prostitucion në Lipjan
Siguri
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Një femër dhe dy meshkuj janë arrestuar dje në Lipjan, nën dyshimin se të njëjtit në bashkëveprim kanë kryer veprën penale mundësim apo detyrim në prostitucion.

Me vendim të prokurorit të njëjtit janë dërguar në mbajtje. 

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024