Tri raste të monedhave të falsifikuara në Prishtinë
Siguri
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Në rajonin e Prishtinës, dje janë raportuar për disa monedha dhe kartëmonedha të llojeve të ndryshme, që dyshohet të jenë të falsifikuara.

Sipas Policisë, lidhur me rastet janë ndërmarrë veprimet e nevojshme policore për procedura të mëtejme hetimore.

Rastet nën hetime.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024