​Sot kompletohet faza 1/8 e finales së Kupës së Kosovës
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Do të zhvillohet sot ndeshje e fundit e fazës 1/16 në Kupën e Kosovës për t’u kompletuar kështu grupi prej 16 skuadarave më të mira të këtij kompeticioni.

Me fillim nga ora 12:00 do të ballafaqohen Dinamo Ferizaj dhe Vushtrria me objektivin e vetëm për të bërë një hap para në këtë garë, raporton KosovaPress.

Skuadrat e kualifikuar deri më tani në fazën 1/8 të Kupës së Kosovës janë këto:  Prishtina, Vjosa, Suhareka, Drita, Ballkani, Feronikeli ’74, Dukagjini, Prishtina, Llapi, Gjilani, Malisheva, 2 Korriku, Vëllaznimi, Trepça ’89 dhe Rilindja.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024