Ten Hag e konfirmon qëndrimin e tij ndaj Sanchos
Sport
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Si duket karriera e Jadon Sanchos te Manchester United ka përfunduar.

Problemet e tij me trajnerin Erik ten Hag janë serioze, aq sa raportet mes dyshes janë prishur, gjë që i ka shkaktuar Sanchos me suspendim nga skuadra, raporton KosovaPress.

Ten Hag e ka suspenduar Sanchon, dhe tani e ka konfirmuar se qëndrimi i tij nuk ka ndryshuar.

“Nuk jam penduar. Nuk do të ndryshojë qasjen time në këtë çështje”, tha Ten Hag.

Sancho pritet të largohet në muajin janar nga Manchester United.  

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024