Kundërshtoi policët në spital, arrestohet 33-vjeçari i shpallur në kërkim në Vlorë
Rajoni
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Një 33-vjeçar që ishte shpallur në kërkim pasi kundërshtoi policët është arrestuar në Vlorë.

Gjykata e Apelit e Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë i ka caktuar 33-vjeçarit B.A. masën e sigurisë “arrest në burg”, për veprën penale “kundërshtim i punonjësve të policisë”, pasi në muajin qershor, në ambientet e spitalit të Vlorës, ka kundërshtuar me forcë punonjësit e Policisë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme. /tch

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024