“Nuk ka dyshim se i duhet operimi”, Newcastle mbetet pa portierin kryesor
Sport
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Trajneri i Newcastle United, Eddie Howe e ka konfirmuar se portierit Nick Pope do t’i duhet operimi.

Pope pësoi një lëndim gjatë fitores 1:0 kundër Manchester United, ku e ka nxjerrë nga vendi krahun e tij, raporton KosovaPress.

Dhe për këtë gjë, Pope do t’i nevojitet operimi.

“Nick Pope do t’i nënshtrohet operimit. Nuk ka dyshim që atij i duhet operimi. Kur do të rikthehet ai? Ne jemi duke menduar diku afërisht pas katër muajve”, tha Howe.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
141
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024