Ambasadori i Shqipërisë takohet me deputetë të Kuvendit të Kosovës
Lajme
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë ka pritur të mërkurën  në takim ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Petrit Malaj.

Pas takimit nuk pati deklarata për medie.

Malaj është emëruar së fundmi ambasador i Shqipërisë në Prishtinë.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024