Programi festiv për 28 nëntorin
Foleja
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua
?t=1240

28 nëntori nuk është një përvjetor i thjeshtë. Është kremtimi i idealeve dhe vlerave themelore të jetës, që përbëjnë identitetin, kulturën e udhën tonë. Nxënësit e SHFMU ‘’Asim  Vokshi’’ Prishtinë u përkujdesën që edhe këtë vit të përcjellin atmosferën e mrekullueshme të kësaj feste kombëtare duke u organizuar kështu një program festiv për nder të kësaj dite.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024