Federata e Xhudos vazhdon të punojë drejt zhvillimit të mundësive në vendin tonë
Sport
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Përmes një komunikate në faqen zyrtare, Federata e Xhudos e Kosovës ka bërë të ditur se ka nënshkruar kontratë me Presidencën e Republikës së Kosovës.

Federata e Xhudos po vazhdon të punojë drejt zhvillimit të mundësive në vendin tonë, raporton KosovaPress.

“Kemi nënshkruar kontratën me Presidencën e Republikës së Kosovës, si përfitues të subvencionit me projektin ‘Fuqizimi i komuniteteve përmes xhudos: Mirëqenia e grave dhe gjithëpërfshirja për njerëzit me nevoja të veçanta’”, shkroi Federata e Xhudos në “Facebook”.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
2,001
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024