Avokatët e të dyshuarve për vrasjen e Liridona Ademajt nuk pranojnë të flasin për media
Lajme
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Avokatët e dy të dyshuarve për vrasjen e Liridona Ademjat, dorasit Granit Plavës dhe Kushtrim Kokalla, pjesëtar i FSK-së, nuk kanë pranuar të flasin për mediat që po qëndrojnë para Gjykatës Themelore në Prishtinë, ku edhe po mbahet seanca gjyqësore.

 Skender Gojani është avokat i Granit Plavës. Kurse, Ahmet Gjinovci është avokati i Kushtrimit Kokallës.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024