Naim Murseli hyn në gjykatë fshehurazi nga mediat
Drejtat Autoriale
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Bashkëshorti i Liridona Ademajt, i dyshuar për organizimin e vrasjes së viktimës, ka hyrë në Gjykatën Themelore të Prishtinës, nga një hyrje tjetër dhe lar mediave.

Ndërkohë, ende nuk ka informata nëse janë në gjykatë apo do të sjellën, dorasi Granit Plavës dhe Kushtrim Kokalla, pjesëtar i FSK-së.

Seanca është paraparë të nis në orën 09:30. Aty ka arritur edhe vëllai i Liridona Ademjajt, Leonardi.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024