Tentim vrasje në Prishtinë
Siguri
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person ka raportuar se deri sa ishte me veturën e tij disa persona me të cilët kishte pasur probleme, kanë shtënë me armë zjarri në drejtim te tij.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në Prishtinë, ku në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar 5 gëzhoja.

Rasti është nën hetime nga njësitet kompetente.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024