Kompletohet grupi i Shqipërisë, i bashkohet edhe Italia
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Pas Spanjës dhe Kroacisë, në grup me Shqipërinë është pozicionuar edhe Italia.

Kombëtarja e Italisë e ka kompletuar Grupin B të Kampionatit Evropian Euro 2024, raporton KosovaPress.

Në Grupin B gjenden edhe Shqipëria, Spanja dhe Kroacia.  

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024