Edhe Kroacia në grup me Shqipërinë
Sport
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Pas Spanjës, Shqipëria ka mësuar edhe kundërshtarin e dytë në grupin e saj në Kampionatin Evropian Euro 2024.

Shqipëria në Grupin B pas Spanjës, kundërshtarë do ta ketë edhe Kombëtaren e Kroacisë, raporton KosovaPress.

Kroacia u pozicionua në vendin e dytë të Grupit B.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024