​Aksident në Cërrik, humb jetën një 35-vjeçar
Rajoni
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Një 35-vjeçar ka humbur jetën sot në një aksident komunikacioni në Shalës të Cërrikut – Shqipëri.

Burimet bëjnë me dije se makina ka përplasur një të ri që ka qenë me motor.

Sakaq mësohet se shoferi ka ikur nga vendngjarja, raporton ORANews.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024