Shqipëria pozicionohet në Grupin B, së bashku me Spanjën
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Momentalisht po mbahet ceremonia e hedhjes së shortit të Kampionatit Evropian Euro 2024.

Kombëtarja e Shqipërisë e ka mësuar kundërshtarin e parë në Euro 2024, ku do të përballet me Kombëtaren e Spanjës, raporton KosovaPress.

Shqipëria është pozicionuar në vendin e fundit të Grupit B, kurse Spanja në vendin e parë.

Shqipëria do të përballet me Spanjën në xhiron e tretë.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024