Odegaard thellon epërsinë e Arsenalit (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “Emirates”, ku po luhet ndeshja tejet interesante mes Arsenalit dhe Wolverhampton.

Arsenali e ka thelluar epërsinë në 2:0 kundër Wolves, përmes golit të shënuar nga Martin Odegaard, raporton KosovaPress.

Odegaard shënon në minutën e 13’ për 2:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(3) CentreGoals. on X: "??| GOAL: Odegaard doubles the lead! Arsenal 2-0 Wolves https://t.co/LEomfwCfF2" / X (twitter.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024