Krasniqi: Kjo qeveri nuk i do çlirimtarët
Lajme
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Kryetari i Partisë Demokratike Memli Krasniqi ka vazhduar me publikimin e videove, ku ka shkruar se kjo qeveri dhe kjo mazhorancë e ka konfirmuar se nuk i do çlirimtarët.

Krasniqi ka shkruar në Facebook se qeveria nuk i mbështetë nevojat e familjeve të dëshmorëve, invalidëve dhe veteranëve të UÇK-së.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024