Arrestohet edhe i dyshuari i tretë për vrasjen e Liridona Murselit
Siguri
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Është arrestuar edhe i dyshuari i tretë për vrasjen e Liridona Murselit që ndodhi të mërkurën mbrëma në Prishtinë.

Klan Kosova përmes burimeve mëson se inicialet e të arrestuarit të tretë për këtë rast janë K.K.

Këto burime i kanë thënë Klanit se personi në fjalë është pjesëtar i Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Sot më herët lidhur me rastin janë arrestuar edhe bashkëshorti i viktimës, Naim Murseli dhe dorasi Granit Plava.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024